اگر سوال شما نیز این بوده که چگونه اسم خود را در گوگل ثبت کنیم باید بگویئم که روش های زیادی برای این منظور وجود دارد که مهترین آن ها همچون ثبت نام در سرویس های وبلاگی شبکه های اجتماعی ایجاد سایت شخصی و… می باشد. هرکدام از روش های ثبت اسم و برند در گوگل مزیت و معایبی را برای شما به همراه دارند و به همین خاطر سعی کنید از شرکت مطمئن اقدام به دریافت این نوع خدمات کنید.

بنر تبلیغاتی برای ثبت برند و اسم در گوگل

چگونه اسممان در گوگل باشد

بالغ بر 90 درصد از افراد روزانه زمان زیادی از وقت خود را در اینترنت می گذرانند و این همین موضوع نشانگر میزان اهمیت و کاربردهای این فضا برای دیده شدن می باشد. بسیاری از افراد به دنبال این بوده اند که اسم و برند خود را در گوگل ثبت کنند و با هر بار جستجو, اسمشان در نتایج ظاهر شود. شرکت های زیادی این نوع خدمات را برای شما عزیزان ارائه می دهند و با پرداخت هزینه ای ناچیز قادر به ثبت اسم خود در گوگل خواهید بود.

اگر زمان و یا اطلاعات کافی برای انجام مراحل ثبت اسم خود در گوگل را ندارید می توانید با شماره ۰۹۰۲۱۸۵۰۶۰۹ در تماس بوده و این خدمات را ما با مبلغ بین 800 هزار الی 3 میلیون تومان برایتان انجام دهیم.

نحوه ثبت اسم در گوگل

روش های زیادی برای ثبت اسم در گوگل وجود دارد که هرکدام از آن ها متناسب با بودجه و قابلیت هایشان می توانند بای شما کارساز باشند. این روش های ثبت اسم در گوگل عبارتند از:

  • استفاده از سرویس های وبلاگی رایگان
  • طراحی سایت شخصی
  • درج محتوا در رسانه های ریپورتاژی
  • درج محتوا در بیوگرافی شبکه های اجتماعی
  • ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
  • کمک گرفتن از سایت های ثبت آگهی

هزینه ثبت اسم در گوگل

تعرفه های ثبت اسم در گوگل متناسب با نوع خواسته شما تعیین می شود و به همین خاطر در ادامه لیستی از مقدار هزینه هریک یک همراه با جزئیات آن ها آورده ایم.

ثبت اسم و درج متن دلخواه در گوگل همراه با درج عکس و ویدئو                         800 هزار تومان
ثبت اسم و بیوگرافی به زبان انگلیسی همراه با درج عکس و ویدئو                         100 دلار
طراحی سایت شخصی با دامنه و هاست یکساله و همچنین تولیدمحتوا رایگان         8 میلیون تومان
طراحی سایت پزشکی و خدماتی با تولیدمحتوا رایگان و هاست و دامنه یکساله        10 میلیون تومان
طراحی سایت شرکتی با تمام امکانات                                                             12 میلیون تومان