اینکه چگونه برند خود را در گوگل ثبت کنیم موضوعی بوده که در این محتوا از وبسایت الومشاغل قصد پرداختن به آن را داریم. ثبت برند و آشنایی با روش های آن همچون طراحی سایت اختصاصی، ثبت آگهی در سایت های نیازمندی، انتشار محتوا در سایت های ریپورتاژی و… می تواند برای افرادی که به دنبال این نوع خدمات هستند بسیار کاربردی و مورد نیاز باشد. به همین خاطر اگر به دنبال ثبت برند خود در گوگل هستید توصیه داریم که تا انتهای این محتوا از وبسایت ما را همراهی نمائید.

بنر تبلیغاتی برای ثبت برند و اسم در گوگل

ثبت برند در گوگل

امروزه بسیاری از افراد جامعه به خدماتی همچون ثبت برند کسب و کاری خود در گوگل نیاز دارند و همین امر سبب شده تا آن ها به شرکت های دیجیتال مارکتینگ برای رفع خواسته خود رجوع نمایند. شرکت های زیادی همچون پاخوروب، الومشاغل، نیاز روز و… می توانند خدمات ثبت برند و اسم را در گوگل برای کاربران خود انجام دهند و شما عزیزان با برونسپاری به آن ها می توانید این نیاز خود را رفع کنید.

اگر زمان کافی نداشته و باید هرچه زودتر اقدام به ثبت برند خود در گوگل کنید می توانید با شماره 09021850609 تماس حاصل کنید و اما اگر خودتان قصد انجام آن را دارید، در ادامه شما را با لیستی از روش های ثبت برند در گوگل بیشتر اشنا می کنیم.

نحوه ثبت برند در گوگل

در موارد بالا نیز اشاره داشتیم و گفتیم که اگر خودتان متقاضی و داوطلب برای ثبت برند کاری و شخصی خود در گوگل هستید، لیستی از روش های ثبت برند در گوگل وجود دارد که می توانید از آن ها برای این منظور کمک بگیرید. نحوه ثبت برند در گوگل و روش های آن عبارتند از:

1. ثبت نام در Google My Business

یکی از راه حل های رایگان برای ثبت برند کسب و کاری خود در گوگل استفاده از سرویس Google My Business بوده که به راحتی با ثبت نام در آن قادر به معرفی برند کاری خود خواهید بود. روش کار بدین صورت بوده که ابتدا وارد وبسایت https://www.google.com/business شده و اقدام به ثبت نام می کنید. بعد از اینکه پروفایل شخصی خود را ایجاد کردید وارد بخش افزودن مکان جدید شده و اطلاعات بیزینس کاری خود را درج می کنید. به همین راحتی برند کسب و کاری شما در گوگل ثبت شد و منتظر باشید تا مدت زمان بین 24 الی 48 ساعت سپری شود تا اطلاعات شما تائید و نهایی گردد.

2. طراحی وبسایت شخصی

از جمله روش هایی که بسیار پرهزینه بوده و برای ثبت برند کسب و کار خود می توانید از آن نهایت استفاده را کنید, ایجاد سایت شخصی خود بوده و برای توسعه برندینگ شما بسیار مناسب خواهد بود. این روش برای اهداف بلند مدت کسب و کارتان بسیار عالی بوده و می توانید بر روی آن سرمایه گذاری همچون بهینه سازی آن و… کنید.

3. ثبت اطلاعاتتان در قالب محتوا و انتشار آن در وبسایت های ریپورتاژی

اگر هزینه کمی داشته و به دنبال ماندگاری طولانی مدت برند خود در گوگل هستید می توانید از این روش استفاده کنید. برای این کار باید سایت های ریپورتاژی و خبری را پیدا کنید و از آن ها درخواست کنید که محتوای شما را در سایت خودشان منتشر کنند. نکته حائز اهمیت در این روش این بوده که باید به درج کلمات کلیدی و نکات سئویی محتوا نیز توجه داشته باشید تا نتیجه دلخواه را برای شما رقم بزند.

4. سرویس های وبلاگی رایگان

لیستی از سرویس های وبلاگی همچون رزبلاگ، ایران بلاگ، لوکس بلاگ و…وجود دارند که با ثبت در آن ها قادر به ثبت اطلاعات و درج محتوا خواهید بود. مهمترین مزیتی که این وبسایت ها دارند رایگان بودن و ایندکس سریع محتوا در گوگل بوده که می توانید به عنوان یک روش عالی از آن کمک بگیرید.

5. استفاده از سایت های ثبت آگهی

سایت های ثبت آگهی رایگان زیادی در اینترنت وجود دارند که با ثبت آگهی و درج محتوا کسب و کار خود در آن ها می توانید به راحتی قادر به ثبت برند خود در گوگل باشید. مهمترین نکته ای که در این روش باید به آن دقت کنید توجه به کلمات کلیدی و درج آن ها در عناوین محتوا می باشد.