واسه یه تجربه جدید آماده ای؟

از بین چند هزار آگهی که ثبت شده ، آگهی مورد نظر خودتو پیدا کن …

لیستدو چه خدماتی ارائه میدهد؟

لیستدو وب‌ سایتی فعال در زمینه‌ ی معاملات املاک است که مجموعه‌ ای از خدمات متنوع را برای رفاه بیشتر شما در فرایند معامله ارایه می‌ کند. تیم لیستدو به‌ صورت مستمر تلاش می‌ کند تا با معرفی خدمات بیشتر ، فرایند معامله توسط طرف‌ های مختلف درگیر در فروش یا اجاره انواع آگهی را برای ایشان ساده‌ تر کند. لیستدو به متقاضیان آگهی کمک می‌ کند تا راحت‌ تر و با آگاهی بیشتر آگهی مورد نظر خویش را بیابند ؛ به مالکان کمک می‌ کند تا راحت‌ تر و سریع‌ تر عرضه‌ آگهی خود را به معامله موفق تبدیل کنند ؛ در نهایت به صاحبان آگهی کمک می‌کند درآمدهای خود را با متحمل شدن زحمت کمتر افزایش دهند.

هنوز ثبت نام نکرده اید؟

جستجوی آگهی

در لیستدو می‌توانید آگهی موردنظر خود را از بین هزاران مورد عرضه شده بیابید. با وجود فیلترهای متعدد جستجو می‌توانید با دقت بیشتر و سریع‌تر آگهی خود را بیابید. همچنین ، وجود اطلاعات کامل درباره آگهی ارایه شده به شما کمک می‌کند که در زمان خود صرفه‌ جویی کنید.

سپردن آگهی

با ثبت آگهی خود در لیستدو ، به سرعت اطلاعات آن در اختیار صدها مشتری حرفه‌ای فعال در محدود آگهی شما قرار می‌گیرد و میتوانید در کوتاه ترین زمان پیشنهادهای مختلفی برای آگهی خود دریافت کرده و آگهی را با توجه به بهترین پیشنهاد معامله کنید.

فایلینگ آگهی ها

درصورت استفاده از خدمات فایلینگ ، اطلاعات آگهی که توسط مالکان در محدوده کاری شما عرضه می‌شوند، در اختیارتان قرار میگیرد. همچنین با ثبت اطلاعات مشتریان خود و شرایط آگهی موردنظرشان، از عرضه املاک مناسب برای ایشان توسط لیستدو مطلع می‌شوید.

آگهی کردن

با ثبت آگهی خود می‌توانید اطلاعات آن را در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار دهید و شانس انجام معامله روی فایل‌های مختلف خود را افزایش دهید. همچنین می‌توانید آگهی‌های خود را با مشتریانتان به اشتراک بگذارید و ایشان را از عرضه آگهی جدید مطلع کنید.

اپلیکیشن لیستدو ویژه صاحبان آگهی

با اپلیکیشن ویژه صاحبان آگهی لیستدو ، اطلاعات هزاران آگهی در جیب شماست. با نصب اپلیکیشن، کاربری راحت‌ تر و سریع‌ تر در کار با لیستدو را تجربه کنید.

برای یک خونه جدید آماده ای ؟

توی لیستدو ثبت نام کن و از بین هزاران آگهی موجود، خونه موردنظرت رو جستجو کن.